ازدواج

چرا افزایش افراد مجرد چیز بدی نیست

در مورد گزارش اخیر درباره افراد مجرد ، چه صاحب نظرانی اشتباه کرده اند.

چرا افزایش افراد مجرد چیز بدی نیست

گزارشی که مرکز تحقیقات پیو منتشر کرد اعلام کرد.  عده زیادی از بزرگسالان ایالات متحده بدون همسر یا شریک زندگی می کنند ،”  این گزارش همچنین روش هایی را برای عقب ماندگی مردان مجرد از مردان متاهل از لحاظ اقتصادی مورد بررسی قرار می دهد.

این گزارش سیل بزرگی از تک خوانی (کلیشه سازی و انگ زدن به افراد مجرد) و ماتریمانی (تجلیل از ازدواج و اتصال) منتشر کرده است به عنوان مثال ، در یک مجله خبری ، اظهاراتی مبنی بر اینکه افراد مجرد “در زندگی شکست می خورند” یا “پیشرفت متوقف شده” را نشان می دهند مورد انتقاد قرار گرفت.

در مجله Time گفته شد که جامعه شناسان گمنام معتقدند که “داشتن شریک ، به داشتن آینده خوب اشاره دارد.”

من چند دهه گذشته از زندگی خود را وقف عقب راندن در برابر چنین روایت های تحقیرآمیز از زندگی مجردی کرده ام. به جای آنها ، من یک گزارش تأییدکننده تر از معنای مجرد بودن ارائه می دهم ، که بر اساس تحقیقات است ، نه تعصب.

برای مطالعه در رابطه با 3 باور غلط درباره ازدواج کلیک کنید.

نیمی از آمریکایی های شریک بدون علاقه به یافتن شریک نیستند

مباحث مربوط به گزارش پیو اغلب در مورد آینده عاشقانه است. اگر مردان از نظر اقتصادی وضعیت مالی خوبی نداشته باشند ، آیا زنان همچنان خواهان ازدواج با آنها هستند؟

آیا آنها مردانی را نمی خواهند که حداقل در یک سطح با آنها باشند؟ و اگر زنان مردان مناسب را پیدا نکنند ، وحشتناک است! آنها ممکن است در نهایت مجرد بمانند.

سال گذشته ، پیو گزارشی در مورد علایق عاشقانه افراد مجرد منتشر کرد – کسانی که ازدواج نکرده اند ، با شریک عاشقانه زندگی نمی کنند و در یک رابطه عاشقانه متعهد نیستند .

براساس نمونه گیری ملی و تصادفی از آمریکاییهای 18 سال به بالا ، آنها دریافتند که 50 درصد از آن افراد مجرد علاقه ای به یک رابطه عاشقانه متعهد ندارند و حتی به یک قرار هم علاقه ای ندارند .

این مطلب را هم ببینید  11 نکته برای ازدواج مقاوم

این همه دست و پا زدن در مورد ازدواج ، برای افرادی که فقط علاقه ای به ازدواج یا حتی قرار ملاقات ندارند ، اهمیت چندانی ندارد.

برای بسیاری ، زندگی مجردی یک زندگی عالی است ، بهتر از هر روش دیگری

افرادی که از افزایش روزافزون افراد مجرد می ترسند ، دیدگاه قدیمی ای نسبت به زندگی مجردانه به عنوان سرنوشت غم انگیزی دارند که برخی از مردم با آن درگیر هستند.

درست است که برخی افراد مجرد آرزوی ازدواج دارند ، اما همانطور که من نشان دادم ، تقریباً به اندازه روایات غالب ما پیشنهاد نمی شود.

برای افرادی که “از لحاظ احساسی مجرد” هستند ، زندگی مجردی بهترین زندگی آنهاست – این زندگی شادتر ، پربارتر و پر معنا تر از هر جایگزینی است.

برای آنها ، و حتی برای برخی که عاشق زندگی مجردی هستند اما هنوز مشتاق هستند ، زندگی مجردی پاداش های عمیقی ارائه می دهد ، همانطور که در پست اخیر” مجرد زنده “توضیح دادم.

مباحث مربوط به کاهش ثروت اقتصادی مردان مجرد : نکات مهمی که مد نظر قرار داده نشده.

 

البته وضعیت مالی خوبی نداشتن افراد مجرد یک اتفاق بد است. مردان مجرد ، به ویژه ، در میزان اشتغال و میزان حقوقشان از مردان متاهل عقب افتاده اند. این یافته ها موجی از اعلامیه های قابل پیش بینی را درباره برتری فرضی مردان متاهل به عنوان کارگر آغاز کرد.

من  به این موضوع انتخاب شده توجه کردم که تحقیقاتی را نشان میداد که مردان متاهل تمایل دارند زمان بیشتری را صرف کارهایی کنند که برای آنها سودآور است .

آنها بیشتر از مردان مجرد ساعت ها کار می کنند. اما در صورت طلاق و سپس ازدواج مجدد ، ساعات کمتری نسبت به زمان طلاق . مردان مجرد ساعتهای بیشتری را صرف کارهایی می کنند که می تواند به غیر از خود به نفع بسیاری دیگر باشد.

این مطلب را هم ببینید  3 باور غلط درباره ازدواج

به عنوان مثال ، آنها زمان بیشتری را به سازمان های کشاورزی ، اتحادیه ها و انجمن های حرفه ای اختصاص می دهند.

تحقیقات اخیر، که در سال 2020 منتشر شد ، نشان می دهد که نرخ کمتر اشتغال و دستمزد کمتر مردان مجرد به احتمال زیاد حداقل تا حدی به تبعیض علیه آنها مربوط می شود .

در تحقیقی که مردان مجرد و متاهل دارای اعتبار و ویژگی های یکسانی بودند ، کارفرمایان می خواستند با بیشتر مردان متاهل مصاحبه کنند و همچنین می خواستند حقوق بیشتری به آنها پرداخت کنند .

این احتمال نیز وجود دارد که یکی از دلایلی که مردان متاهل ساعات بیشتری را کار می کنند (زمانی که این کار را می کنند) این باشد که کارفرمایان ساعات بیشتری به آنها می دهند در حالی که مردان مجرد نیز ساعات بیشتری را می خواهند.

بحث های مربوط به برنامه های زندگی افراد مجرد نکات مهمی را از دست داده است

در بین شواهدی که برای بدتر شدن سرنوشت مردان مجرد جمع آوری شده است این است که مردان مجرد بیشتر از مردان متاهل با والدین خود زندگی می کنند. برای مردان مجردی که با والدین خود زندگی می کننداز این موضوع حس بدی دارند و سعی میکنند از آن خارج شوند ، این چیز بدی است.

هر چند  شرمساری هر کسی که با والدین خود زندگی می کند اشتباه است. بزرگسالان جوان امروزی و والدین آنها اغلب به طور واقعی از همراهی یکدیگر لذت میبرند . دیگر دهه 1970 نیست و برای برخی گروه ها و در برخی نقاط ، زندگی با والدین بسیار ارزشمند است.

بحث درباره افزایش تعداد مردان مجردی که با والدین خود زندگی می کنند از این فرض شروع می شود که والدین از فرزندان بزرگسال خود حمایت می کنند. و گاهی اوقات آنها هستند.

این مطلب را هم ببینید  نکات مهم در مورد خیانت

با این حال ، این درست است که افراد مجرد – از جمله مردان مجرد – بیشتر از افراد متأهل در صورت نیاز والدین سالخورده خود به مراقبت نیاز دارند. این در مورد پسران و دختران سیاهپوست و همچنین سفیدپوستان صادق است.

به طور کلی برخی از زنان مجرد که با والدین خود زندگی می کنند مادر هستند. ، بچه های آنها بسیار عملکرد خوبی دارند .

مطالعه بیش از 11،000 نوجوانان از 10 نوع خانواده مختلف نشان داد که نوجوانانی که با مادر مجرد خود و حداقل یک پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند ، حداقل در مقایسه با نوجوانان والدین متاهل هنگام فارغ التحصیلی از دبیرستان ، ثبت نام  در کالج ،سیگار نمیکشند ، و عدم نوشیدن.

اگر مادرانشان همیشه مجرد بودند ، تمایل داشتند حتی بهتر از نوجوانان دارای والدین متاهل عمل کنند.

افرادی که مجرد هستند بیشتر احتمال دارد که با والدین خود زندگی کنند. آنها همچنین بیشتر از افراد متاهل به تنهایی زندگی می کنند همانطور که قبلاً در اینجا توضیح دادم ، افرادی که تنها زندگی می کنند می تواند نقاط قوت خاصی داشته باشد که به ندرت شناخته می شوند.

مخصوصاً برای مردان مجرد ، که بیشتر از مردان نسل های قبل تنها زندگی می کنند ، این تجربه می تواند تحول آفرین ، سودهای قابل توجهی را در آینده برای آنها ارائه می دهد.

قدرت افراد مجرد در حال افزایش است

در جشن هفته مجردان در سال 2019 ، من قدرت رو به رشد افراد مجرد ، در 10 گرایش مهم ثبت کردم . این قدرت رو به افزایش با تعداد روزافزون آنها آغاز می شود و با روش هایی که افراد مجرد و افراد مهم در زندگی آنها ، مثبت تر عمل می کنند توجه و احترام بیشتر.

حتی یک گزارش احتمالی نگران کننده ، مانند گزارش اخیر Pew ، نمی تواند این روندها را معکوس کند.

حتما بخوانید : من هرگز بچه نداشتم
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x