بارداریکرونا

5 درمان باروری از سیمون بیلز

شکست ها و پیروزی ها چگونه می توانند از سفر باروری شما حمایت کنند.

5 درمان باروری از سیمون بیلز

گاهی اوقات ممکن است زندگی مانند بازی های المپیک دلهره آور باشد ، به خصوص اگر تحت درمان باروری هستید. برای مثال ، ممکن است تجربه کرده باشید:

  • پس از تلاش ، ناامیدی و سپس پیروزی های کوچک تلاش کنید
  • احساس می کنید وقتی چرخه ای کار نمی کند “تیم” خود را ناامید می کنید
  • احساس می کنم همه نگاهها به شما دوخته شده است
  • فکر می کنید باید ترس ها و نگرانی های خود را پنهان کنید
  • به خودتان صحبت کنید

همه در حالی که سعی می کنید به سمت طلا حرکت کنید: سالم ، ایمن بارداری !

قهرمان جهان ژیمناستیک و دارنده چهار مدال طلا تجربه سیمون بیلز در المپیک امسال یک مثال موازی است که درس های زیادی باید آموخت. بازیکن 24 ساله از تیم کنار رفت رقابت پس از آنکه نتوانست طاق برنامه ریزی شده خود را کامل کند ، خارج از تعادل قرار گرفت و نمره پایینی برای تیمش دریافت کرد.

اگرچه برخی او را به خاطر “ترک” مورد انتقاد قرار دادند ، اما او گفت که باید با مشکلات روحی و جسمی روبرو شود. هم تیمی های او فوراً از طریق تصمیم او از بیلز حمایت کردند و کنار کشیدن او به شش هم تیمی اش در ایالات متحده کمک کرد حداقل هر کدام یک مدال کسب کنند.

سپس ، پس از اینکه بیلز از طریق راه حلی ذهنی خود کار کرد ، برگشت تا خودش بر روی تیر تعادل مدال برنز را به دست آورد. این یک سناریوی دراماتیک و غیرمنتظره بود ، یک سناریو که به عنوان یک مثال عالی از این که چگونه می توانیم به خط پایان شخصی خود برسیم ، عمل می کند.

در اینجا پنج درس کلیدی وجود دارد که می توانیم از سفر شجاعانه سیمون بیلس دور کنیم.

این مطلب را هم ببینید  کرونا و ارتباط آن با بیماری پارکینسون

1. مربی و طرفدار خودتان باشید

بیلز نه تنها در مسابقات شرکت می کرد ، بلکه چهره بازی های المپیک NBC ، سفیر سرپرستی و فرزندخواندگی سازمان Project Glimmer ، مورد علاقه طرفداران و حامی بسیاری از شرکت ها بود.

با افزایش فشار خارجی ، استرس نیز انجام داد. او گفت که “باید آنچه را که برای من مناسب است انجام دهد و یک قدم به عقب بردارد.”

اگر تحت درمان باروری با یک شریک هستید ، احتمالاً می گویید “ما” می خواهیم باردار باشیم ، اما واقعیت این است که “شما” کسی هستید که از دارو ، تزریق را انجام می دهد و مراحل بازیابی را طی می کند.

فقط شما می توانید بفهمید که چه زمانی ذهن و بدن شما نیاز به یک بازه زمانی دارد یا چه زمانی برای صحبت با شریک خود در مورد اهدای تخمک ، فرزندخواندگی یا حتی یک برنامه جدید زندگی صحبت می کند. مراقبت از خود هنگامی که بخشی از یک تیم هستید به همان اندازه اهمیت دارد زیرا می تواند به شما در طولانی مدت کمک کند.

2. آنچه را که می توانید انجام دهید ، انجام دهید ، نه آنچه را که فکر می کنید باید انجام دهید

بیلز یکی از دلایلی را که می خواست سلامت روانی خود را دوباره بررسی کند به ما گفت: ” پیچ و تاب “، زمانی است که در وسط یک حرکت خطرناک هوشیاری خود را در هوا از دست می دهید. نادیده گرفتن مشکل می تواند زندگی را تهدید کند. اگر خود را تحت فشار قرار دهد تهدید کننده روح خواهد بود.

همه ما نسخه خود را از “پیچ و تاب” داریم. برخی از بیماران من که تحت درمان باروری قرار گرفته اند می گویند به دیوار برخورد کرده و باید متوقف شوند ، نفس بکشند و دوباره ارزیابی کنند. مانند بیلز ، بسیاری از آنها از طریق نگاه می کنند اضطراب و خستگی جسمی و روحی آنها و دوباره به سراغ آن بروید. برخی نمی کنند. اما کسانی که می دانند با انتخاب خود به پیش می روند.

این مطلب را هم ببینید  دانستنی های کرونایی

3. خودمحور باشید

وقتی می گویم “خودمحور” منظور من خودخواه نیست ، منظورم خودآگاهی است. من به بیماران می گویم از داخل به بیرون نگاه کنند ، یعنی به دنیا از چشم خود نگاه کنید ، نه اینکه از نظر دیگران چگونه است؟

بیلز مدتی از بیرون به بیرون به خود نگاه می کرد. او به مصاحبه کنندگان گفت که از نظر خانواده ، طرفداران ، حامیان مالی ، تیم های مخالف ، مدیران شبکه NBC و گروه هایی که دلایل او را ترویج می کند ، به خود نگاه می کند.

فشار بی حد و حصر برای رسیدن به کمال بیش از حد شد. او سرانجام در وسط المپیک موجو مخصوص خود را پیدا کرد. اگر مدام به خود یادآوری کنیم که چرا سفر خود را شروع کرده ایم ، می توانیم بارها و بارها ، بدون توجه به هدفمان ، راه خود را بیابیم.

4. در صورت نیاز به کمک قبول کنید

هیچ کس کامل نیست ، بنابراین سعی نکنید. اگر به کمک احتیاج داشتی بگو. بیلز انجام داد. او توسط پزشک سابق تیم ژیمناستیک ایالات متحده در طول زندگی خود مورد آزار و اذیت قرار گرفت دوران کودکی اما کمک های لازم را برای ادامه رقابت و غلبه بر او پذیرفت. مدال هایی که در پایان به دست آمد فقط یک پاداش اضافی بود.

اگر در طول دوران باروری به کمک احساسی نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید. از زمان شروع ویروس کرونا ، گروه های پشتیبانی بیشتری به صورت آنلاین و تله تراپی ها برای کمک وجود دارد. آنها می توانند به شما کمک کنند تا قبل از رفتن به مسیرهای جایگزین برای ایجاد خانواده ، سلامت روانی و جسمی خود را در برابر آن “یک تلاش دیگر” متعادل کنید.

این مطلب را هم ببینید  کشف آنتی بادی مبارزه با کرونا

5. سفر خود را انجام دهید

هنگام برخورد با احساسات خود ، هیچ مرحله مرتب و پاسخ صحیحی وجود ندارد. همه ما با ناامیدی ها ، ضررها و ترس از شکست به روش خودمان و با سرعت خودمان ، به ویژه در طول درمان باروری. اگر کسی به شما چیز دیگری می گوید از این امر آگاه باشید.

بیلز گفته است که انتقادات آزاردهنده بوده و از طرف افرادی است که مسائل او و نحوه عملکرد ورزش ژیمناستیک را درک نکرده اند. اگر در طول سفر باروری به شما توصیه یا انتقادی ناخواسته ارائه شود ، احتمالاً از طرف افرادی است که مسائل شما و نحوه عملکرد درمان باروری را درک نمی کنند.

در پایان ، این بزرگترین برداشت من از داستان سیمون بیلز است:

برای پیشروی ، در المپیک یا در زندگی خودمان ، باید در آنچه فریتز پرلز “اینجا و اکنون” نامیده می شود. اگر ما در حال زنده شدن مشکلات گذشته یا پیش از زندگی ترس های آینده باشیم ، امروز از ما عبور خواهد کرد-و امروز زمانی است که می توانیم اهداف و ایده ما از موفقیت شخصی. امروز روزی است که مانند سیمون بیلز ، می توانیم بازگشت بعدی خود را آغاز کنیم.

5 درمان باروری از سیمون بیلز
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x